Правила для Учасників SEB Academy

SEB Academy — це професійна спільнота продавців, консультантів та менеджерів авторизованих компаній-партнерів, зайнятих у сфері продажів побутової техніки та посуду з асортименту Groupe SEB.

В рамках цієї програми продавці приймають участь у професійних і творчих конкурсах, проходять тести, отримують призи, обмінюються думками про товари і технології на форумі.

Являючись учасником SEB Academy, Ви повністю приймаєте ці правила.

SEB Academy зберігає за собою право на свій розсуд в будь-який момент вносити зміни в ці Правила. У випадку такої зміни правил, учасник зобов'язується слідувати новим зміненим Правилам, або відмовитися від участі в SEB Academy.

SEB Academy зберігає за собою право в будь-який момент призупинити, а також повністю або частково скасувати дію програми SEB Academy. Сповіщення про зміни цих Правил проводиться за допомогою об'яв на сайті SEB Academy, або за допомогою e-mail, SMS або поштових розсилок.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Реєстрація в SEB Academy є відкритою.

Для того, щоб зареєструватися, новому учаснику необхідно заповнити індивідуальну анкету на сайті. В анкеті слід вказати своє ім'я, прізвище, назву компанії, назву организації та робочу адресу, e-mail і мобільний телефон. Вказівка адреси електронної пошти необхідна для отримання учасником доступу на сайт SEB Academy. Після проходження перевірки учасник отримує логін і пароль, який надсилається йому на e-mail.

У випадку зміни особистих даних, що вказані при реєстрації, а також місця роботи, учасник може внести зиіни на своїй особистій сторінці сайту https://sebacademy.com.ua/ самостійно. Якщо учасник перестає бути співробітником компанії-партнера Groupe SEB, він втрачає право бути учасником SEB Academy.

Переваги, які надаються членством у SEB Academy, розповсюджуються тільки на зареєстрованих учасників. Учасникам забороняється надавати третім особам своє персональне ім'я користувача і пароль. Якщо учасник втратив або забув ім'я користувача або пароль, або йому стало відомо, що його іменем користувача або паролем користуються треті особи, він зобов'язаний негайно сповістити про це адміністрацію SEB Academy.

SEB Academy має право скасувати реєстрацію будь-якого учасника без сповіщення в разі, якщо стало ясно, що учасник надав хибну інформацію про себе або якщо учасник не є активним на порталі більше 3 місяців.

Учасники – афілійовані особи можуть переглядати сторінки, проходити тести, але не можуть отримувати бали, подарунки в конкурсах і брати участь в рейтингу учасників.

Участь в програмы ні за яких обставин не повинна розглядатись як встановлення трудових або подібних до трудових відносин між компанією і учасником.

ПРИЗИ ТА ПОДАРУНКИ

Призи та подарунки вручаються учасникам згідно з правилами кожного конкретного конкурса, теста, змагання, заходу.

У випадку, якщо в якості приза выступає фінансова винагорода, сума на сайті вказується без урахування податку на прибуток фізичних осіб.

ДОСТАВКА ПРИЗІВ

Для доставки призів SEB Academy потрібен деякий час. Призи доставляються за адресою, вказаною в реєстаційній формі, тобто на домашню адресу или в магазин, в якому працює Учасник в якості продавця. Приз переходить у власність учасника з моменту відправки приза Учаснику.

Всі скарги на достаку призів приймаються протягом шести місяців після оголошення результатів конкурсів и тестів, або замовлення приза за каталогом.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ SEB ACADEMY

SEB Academy отримує від учасників персональні дані (ім'я та прізвище, адресу або інші подібні відомості) в рамках програми «SEB Academy». SEB Academy має право час від часу і на свій розсуд повідомляти учасникам електронною поштою, SMS або поштовою розсилкою про акції та інші події, що проводяться SEB Academy. Учасник может відмовитись від розсилки, сповістивши про це менеджера SEB Academy по e-mail: sebsupport@market-logic.com.ua

Учасник обізнаний і погоджується з тим, що доставка призів і будь-які необхідні сповіщення або заходи, пов'язані з доставкою призів, можуть здійснюватися третіми особами, яких вибрано SEB Academy в якості партнерів для цих цілей,і що SEB Academy має право повідомляти персональні дані про учасників цим третім особам.

Розміщуючи інформацію, фотографії, відео-ролики тощо (далі контент) на Сайті SEB Academy, учасник дозволяє адміністрації SEB Academy використовувати контент повністю або частково будь-якими способами, в будь-якій формі, в будь-яких середовищах, в тому числі, без обмежень, в рекламних, іміджевих і промо-роликах, анонсах, спонсорських заставках, макетах, рекламних модулях тощо.

Учасник Конкурсу дозволяє використовувати контент та/або його окремі частини (фрагменти) без будь-яких обмежень по території та строку використання, тривалості та об'єму використання.
Учасник Конкурсу також дозволяє використовувати контент та/або його окремі частини без вказівки його імені.
Учасник Конкурсу дозволяє Організатору видавати дозволи на використання контенту та/або його окремих частин будь-яким іншим особам.

Учасник Конкурсу гарантує, що володіє всіми необхідними правами використовувати контент та/або його частини і дозволяти його використання, та несе всю відповідальність за його розміщення і використання. У випадку виникнення ситуацій, при яких у Адміністрації SEB Academy виникнуть сумніви у тому, що учасник Конкурсу є власником прав на контент, який він розміщує, Організатор має право на свій розсуд зняти такий контент з Конкурсу.
Учасник Конкурсу гарантує, що розміщення контенту на Сайті и подальше його використання не порушує ані особистих, ані майнових прав інших осіб, включаючи, але не обмежуючись, авторські, суміжні, патентні права, права на недоторканність приватного життя, на охорону зображень, на захист честі, гідності і доброго імені тощо.

В інших випадках SEB Academy не має права без згоди учасника використовувати або передавати персональні відомості про учасників третім особам або використовувати їх поза цілями діяльності SEB Academy.